Elindult az első Bárka-tábor

2018. június 21., címkék: Balatonszárszó, pápai joci, bárka tábor, balatonszárszó

200 gyerekkel a „fedélzeten" elkezdődött az első Bárka tábor. 4 év alatt 6500, zömében hátrányos helyzetű és sajátos nevelési igényű gyerek nyári táboroztatását vállalta a Magyarországi Református Egyház európai uniós pályázati forrásokból. Az élménypedagógia eszközeivel fejlesztő és integráló foglalkozások visszatérő vendége lesz Pápai Joci is, az énekes ugyanis szívén viseli a „szárnyaikat nehéz körülmények között bontogató" tehetségek jövőjét.